Hakkımızda

Cumhuriyetimizin ilk yıllarında demir tüccarlığı ile başlayan şirketimiz 1960 yılında kurumsal kimliği ile hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden beri sürekli başarılar göstermiş, daima müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimiz bölgemizin öncüsü olmuş ve daima ilklerin markası haline gelmiştir. Teleskopik vinç, katlanır bomlu vinç, kurtarıcı vinç vb. çeşitleri bölgemize getiren ilk şirkettir. Ülkemiz genelinde de ilklerin arasında yerini korumaktadır. Vinç hizmetleri yanında, inşaat demiri satışı ve ağır nakliye hizmetide vermekteyiz.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmak, inşaat ve vinç sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer şirketler tarafından örnek alınan öncü şirket olmak. Her bölgedeki müşterilerimize kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir iş ortamı sunmak.

“Başarılı olmak için her zaman kendi kararlılığınızın diğer her şeyden daha önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.”

Abraham Lincoln